شرکت پارس ام سی اس

شرکت پارس ام سی اس  یکی از معتبرترین شرکت های تولید سیلندر تحت فشار میباشد که با تکیه بر توان فنی،قابلیت های منابع انسانی آموزش دیده و همچنین بهره گیری از آخرین فن آوریهای روز در صدد است در زمینه تولید وتامین مخازن تحت فشار بدون درز یکی از سه شرکت برتر خاور میانه و دارای بیشترین سهم از بازار مصرف داخلی می باشد و همچنین با توجه به کیفیت عالی محصولات تولیدی و تجهیزات موجود و گواهینامه های ماخوذه،صادرات تولیدی به کشور های منطقه و در نهایت کشور های اروپایی از اهداف بلند مدت این شرکت است.

پیام مدیریت

نوید خاصه باف

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت پارس ام سی اس
تولید کننده مخازن CNG

چشم انداز(Vision ) :

شرکت پارس ام سی اس درصدد است در زمینه تولید انواع مخازن تحت فشار یکی از سه شرکت برترخاورمیانه و دارای بیشترین سهم بازار داخلی باشد.

ماموریت (Mission):

این شرکت به منظور تامین تجهیزات سوخت خودروهای گازسوزجهت بهینه سازی مصرف انرژی در خودروها تاسیس شده است .

مسئولیت

این شرکت عرضه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت و بر اساس آخرین استانداردها و فن آوری های روز دنیا و تامین خواسته ها و جلب رضایت مشتریان را مد نظر خود قرارداده است .

شرکت بازار فعلی خود را صنایع خودرو داخل کشور و بازار هدف را کشورهای در حال توسعه می داند.
این شرکت تلاش میکند تا با گسترش زمینه های ثبات وپایداری محیط کاری سالم ،پویا و ممطمئن برای کارکنان مهیا ساخته و با تکیه بر توان فنی و منابع انسانی امکان دسترسی به دانش فنی در زمینه کاری به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای همکار در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در کشور مطرح گردد.
  •     کانون توجهات در این شرکت ارتقاءکیفیت،منابع انسانی ،محیط زیست ، و رضایت مشتری می باشد.
  •     افزایش سهم بازار با اعمال برنامه ریزی دقیق و مدون
  •     گسترش محصول و دستیابی به تولید مخازن تحت فشار صنعتی و پزشکی

مشتریان شرکت